Menu

Renovace panelákové koupelny snadno, rychle a levně

Rekonstrukce koupelny bez bourání
bez
bourání
Rekonstrukce koupelny bez bourání
bez
stěhování
Rekonstrukce koupelny bez bourání
za 5 dní hotovo
Rekonstrukce koupelny bez bourání
výměna vany za sprchu
Již více než 800 realizací po celé ČR
Realizace již od roku 2014

Renovace panelákové koupelny snadno a rychle

Umakartová jádra jsou s námi již od roku 1958. Vznikla za éry socialismu a výrazně zrychlovala výstavbu nových bytů.

Každý, kdo bydlí nebo bydlel v panelákovém bytě, ví, že původní koupelny mají k dokonalosti hodně daleko. Jsou tmavé, nevzhledné, špatně se udržují a s moderní koupelnou mají pramálo společného. Mnozí se proto rozhodli k radikálnímu řešení: umakartové příčky vybourali a postavili koupelnu novou.

Vyzdění nové panelákové koupelny je časově, organizačně i finančně náročné. Musíte mít stavební povolení a často také vyjádření statika i souhlas vlastníků dalších bytových jednotek. Takto kompletní rekonstrukci nelze zvládnout za pár dní a bydlení v bytě, který prochází takovou zásadní proměnou, je prakticky nemožné.

Systém Aquavinyl stále sloužící umakartové příčky vyčistí a vyspraví a celou rekonstrukci tím zrychlí a zlevní.

Krásná koupelna bez bourání

Díky moderním materiálům a novým technologiím lze mít krásnou panelákovou koupelnu i bez bourání. Vaši panelákovou koupelnu za pár dní změní k nepoznání díky speciální krytině od renomované světové firmy Tarkett. Mezi našinci je tento materiál novinkou, ve světě se však těší velké oblibě. A dá se předpokládat, že si jedinečné vlastnosti tohoto materiálu oblíbí i majitelé našich panelákových bytů. Jedná se o voděodolný lehký materiál, který nikterak nezatíží statiku domu. Speciálně vyvinutá technologie napojení podlah a stěn jednou provždy izoluje bytové jádro od vody a tak vlastně systém Aquavinyl vznikl.

Dalším plusem je flexibilita, takže tento vinyl bude novým, dokonale padnoucím kabátem pro jakoukoliv panelákovou koupelnu. Díky velkému výběru dezénů si koupelnu můžete sladit přesně v barvách, které máte nejraději.